Přeskočit na obsah

VIDEOKURZ S PETREM FLÉGLEM

Videokurz - agilní řízení

Pro letní měsíce jsme pro vás připravili zajímavou ochutnávku z videokurzu Gradua Petrem Fléglem na téma Jak na úspěšnou agilní transformaci. Jedná se o úvodní díl do 3 dílného cyklu věnujícímu se jak sám název napovídá agilnímu řízení. Pokud se i vy chcete naučit jak začít vyvíjet agilně, nebo plánujete zavést ve vaší firmě agilní projektové řízení, je tento video kurz právě pro vás. Dozvíte se, na co si dát pozor, abyste uspěli.

Co se dozvíte

Začneme tím nejdůležitějším – ujasníme si, proč! Proč agilní vývoj? Jaké problémy řešíte? Co jsou Vaše cíle? Pravděpodobně už jste hodně krát slyšeli slovo agilní. Agilní vývoj. Agilní projektové řízení. Agilita. Scrum. Kanban. Agilní transformace.

Význam slova se úplně vytratil. Spousta firem zahajuje agilní transformaci, aniž by tušila proč. Cílem je “agile”. A naprostá většina těchto pokusů skončí špatně. Utratí se spousta peněz, lidé ve firmě si maximálně tak všimnou, že kolem prošla další transformace a jen čekají, až se to přežene. Přijměte tedy naše pozvání a pojďte se společně s námi dozvědět, jaké jsou první kroky: podíváme se na základy jako jsou cíle transformace, proč agile, podpora lidí ve firmě. Tyto základy se často úplně ignorují a celá snaha je rovnou odsouzena k zániku.

Objednejte si celý videokurz

Pokud vás první díl videokurzu Jak na úspěšnou agilní transformaci zaujal a rádi byste se dozvěděli víc, můžete si zakoupit celou sérii ve zvýhodněném balíčku.

Štítky:
YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram