Přeskočit na obsah

Promo video

Promo video – moderní nástroj komunikace produktů, služeb, akcí a jiných událostí, které je třeba přiblížit klientům. I vy díky němu můžete v krátkém čase předat základní informace o vaší nabídce a vyvolat zájem budoucího i stávajícího klienta. Pomůžeme vám s tvorbou videa, které bude komunikovat přesně, co potřebujete.


Proč investovat do propagačního videa pro web a sociální sítě

 • Chcete dát o sobě vědět
 • Potřebujete upozornit na vaši nabídku
 • Hledáte atraktivní obsah pro web nebo sociální sítě

CREATIVE LAB GRADUA
HR MANAŽER – POZVÁNKA NA KURZ
OTEVŘENÝ KURZ LOGISTIKA VÝROBY
PROMO VIDEO – ENGINEERS PRAGUE
ZNALOSTNÍ HUB
INTRO OTEVŘENÉ KURZY GRADUA

Studio Learn – partner pro vaši online komunikaci

Jste u nás na webu správně. Stačí nám představit vaši představu, potřeby a očekávání, a my vám je pomůžeme naplnit se vším všudy.

Web a sociální sítě potřebují ten pravý obsah s pravou dynamikou. A video je pro ně optimální formát. Ať už patříte k těm, kteří videa běžně používají pro svou komunikaci s klienty, anebo se teprve snažíte do tohoto světa proniknout, Studio Learn umí:

 • Najít společně nejvhodnější formu videa pro vaše účely
 • Poradit s tím, jak by měl vypadat konečný výsledek
 • Zajistit profesionální technickou i metodickou realizaci
 • Pomoci s šířením a propagací vašeho videa

Jak promo video společně vytváříme

Zadání – nejprve je třeba získat od vás základní informace a dozvědět se o vašich představách a přáních. Poté co získáme jasnou představu o vašich potřebách, může ke slovu přijít kreativita a zamyšlení nad způsobem, jak nejlépe oslovit cílovou skupinu.

 • Scénář natáčení – vaše požadavky zapracujeme do scénáře, který dostanete ke schválení. Jamile se tak stane, můžeme se pustit do příprav na realizaci natáčení.
 • Produkce videa – je třeba zajistit, aby na den D bylo vše zajištěno. Postupujeme krok za krokem dle scénáře. Jen tak zajistíte, aby se na nic nezapomnělo. Na place se rozestaví světla, zvolí ta správná kompozice záběrů a pustíme se do přerodu konceptu v reálné video.
 • Postprodukce a zpracování – nyní je třeba projít všechen materiál, který v průběhu natáčení vznikl, vybrat z něj ty nejlepší záběry a poskládat je do finální skládačky v kombinaci s hudbou nebo mluveným slovem.
 • Dodání videa – jakmile je vše zpracováno do finální podoby, odesíláme výsledné video do vašeho e-mailu k validaci. Pokud jeho podobu schválíte, končí naše společná produkční část.

Dodání videa do vašich rukou je ale jen nový začátek. Potřebujete, aby se promo video stalo skutečným „promo“ a dostalo se k lidem, kteří ho mají vidět. I to Studio LEARN umí. Naše spolupráce se může překlopit do další promo etapy, která napomůže zhlédnutí obsahu videa cílovou skupinou. Více o propagaci a šíření vašeho videa se můžete dozvědět v našem dalším článku.

Se Studiem LEARN to nemusí být nic složitého. Sdělte nám vaši představu, potřebu a společně najdeme vhodnou formu videa na míru. Naším cílem je vám poskytnout kvalitní služby za dostupné ceny. Takže do čeho se chcete pustit? Spojte se s námi.


YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram