Přeskočit na obsah

Učte se online

POUŠTÍME VÁM pravidelně, co vzniká na českém trhu v produkci digitálního vzdělávání.

POMÁHÁME VÁM ZORIENTOVAT se v tom, co najdete na trhu a URČIT HODNOTU pro využití ve vzdělávání a rozvoji.PRO KOHO výkladní skříň „ucteseonline“

Pro profesionály, jejichž posláním je zprostředkovat a namíchat vzdělávací obsah s aktivitami tak, aby „jejich“ lidé získávali ty pravé znalosti a dovednosti. Ať už to pro každého znamená konkrétně cokoliv: Reskilling, Upskilling, LUNAR, Plán vzdělávání, Kompetenční model, Firemní katalog, Digitální transformace…

Pro kohokoliv, koho zajímá digitální svět stejně jako nás v Digitálním studiu LEARN. Se všemi jeho možnostmi a výzvami, jak užitečně přispívat k našemu učení se, rozvoji a růstu.

Co ZÍSKÁVÁTE

V sérii ucteseonline PRAVIDĚLNĚ NACHÁZÍTE zpřístupněné zajímavé DIGITÁLNÍ OBJEKTY ze všech zúčastněných subjektů, autorů a zdrojů – online kurzy, podcasty, virtuální učebny, streamy, rozhovory, webináře, online workshopy.

SPOLEČNĚ HODNOTÍME – vy, my, náš panel odborníků ve vzdělávání.

Čeho si všímáme v našich recenzích

  1. EDU hodnota = UŽITEK = co vás to naučí a jak dobře
  2. Dramaturgie = koncept a struktura = jak je sestaven výsledný produkt a jakou má dynamiku
  3. Provedení = jak se podařilo přímým aktérům naplnit a zrealizovat samotný záměr
  4. Technické zpracování = produkce včetně kamery, střihu, zvuku, snímání scén

Kdo hodnotí? Vy! Pro úvodní recenzi každého příspěvku oslovujeme profesionály z oboru.

Co je pro nás DIGITÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Ve studiu LEARN jsme si vědomi, že plnohodnotné vzdělávání, rozvoj a růst, stojí na pilířích fyzického světa a reálné interakce s učiteli, vzory, mentory, kouči, rodiči a vůbec autoritami, které stojí za to následovat, a které svoji energii vědomě věnují druhým.

Z naší zkušenosti víme, jak zásadní je obsah i forma. Tedy to, CO se rozhodneme naučit, JAK na to půjdeme a JAKÉ NÁSTROJE přitom budeme využívat.

Produkce studia LEARN a všechny naše aktivity – a tedy i platforma ucteseonlinehledají cesty, jak nejlépe využívat digitální technologie a vytvářet ty pravé digitální objekty – online kurzy, podcasty, virtuální učebny, streamy, rozhovory, webináře, online workshopy… Ty vytváříme a zabudováváme do celkové stavebnice našeho rozvoje a vzdělávání.

PROČ „ucteseonline“ přináší právě Digitální studio LEARN

  • Jsme studio LEARN se vším, co naplnění tohoto slova znamená
  • Jsme DIGITÁLNÍ studio, které vytváří a produkuje digitální objekty
  • Jsme NEZÁVISLÍ – protože chceme, a protože vyrábět ty nejlepší digitální objekty pro druhé je naše práce
YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram