Přeskočit na obsah

Stream – živé přenosy

Bez pracovních videokonferencí, živých online přenosů, představení nových produktů a služeb se při komunikaci s klienty i vlastními zaměstnanci obejde málokdo. Digitální studio Learn je tu pro ty, kteří toho chtějí dosáhnout rychle a kvalitně. Nabízí technické zázemí i bohaté zkušenosti, které vám dovolí soustředit se na to co chcete říct.  


Studio LEARN live – nejrychlejší cesta
k online komunikaci

 • Chcete komunikovat se svými zaměstnanci roční bilanci výsledků anebo představovat novou firemní strategii?
 • Představit svým zákazníkům novou službu nebo produkt?
 • Záleží vám i na vizuálním dojmu?
 • Rádi byste, aby výsledná prezentace byla něco víc než jen schůzka v prostředí MS Teams anebo Zoom?

Pak jste tu správně. Pomůžeme vám realizovat vaše vysílání živě, zajímavě a interaktivně. Přímo na míru vašim požadavkům.


Studio LEARN – technické i odborné zázemí pro vaše vysílání

Ať už máte jasnou představu o výsledném formátu živého vysílání anebo nemáte ještě úplnou představu, věřte, že společně s námi je to k cíli už jenom kousek.

Mnohokrát jsme se přesvědčili, že se neobejdeme bez klientova základního kamene celého díla. Představy, co přesně chce říct a sdělit. Potom vám už umíme nabídnout technické zázemí našeho studia, kde najdete vše potřebné pro realizaci interaktivního online přenosu i pomoc při tvorbě scénáře a dramaturgie celého přenosu.

Digitální studio LEARNbohaté zkušenosti s realizací online přenosů. Vy tak můžete věnovat svou pozornost obsahové stránce sdělení, které chcete předat posluchačům. Pro účely živých vysílání v naší nabídce naleznete i službu moderátora, který se může zhostit průvodcovství pořadem tak, aby bylo celé vysílání dynamické a ubíralo se tím správným směrem. Směrem k naplnění vašich očekávání a stanovených cílů.Jak vypadá typická realizace živého vysílání

S čím můžete počítat:

 • Živé vysílání z prostředí Studia LEARN je přenášené prostřednictvím jednoho z našich kanálu Youtube anebo Vimeo.
 • Obdržíte od nás odkaz na vysílání, který můžete zaslat účastníkům na e-mail v předstihu s všemi potřebnými informacemi.
 • K vysílání se mohou připojit pouze ti účastníci, jež mají k dispozici zaslaný odkaz anebo znají přístupové heslo.
 • Připravíme pro vás doplňkovou info grafiku, která bude použita v průběhu vysílání.
 • Aby bylo možné zapojit účastníky živého vysílání do dialogu je možné pokládat dotazy např. prostřednictvím aplikace Slido. Ta je dostupná skrze webový prohlížeč po přihlášení účastníka.
 • Na konci přenosu anebo v průběhu je možné zodpovězení položených otázek.
 • V případě požadavku je možné do živého vysílání připojit online i virtuálního hosta prostřednictvím aplikace Zoom anebo MS Teams.
 • Po skončení přenosu je zpracován záznam, který klient obdrží v elektronické podobě pro budoucí použití.

Jak vidíte, se Studiem LEARN to není nic složitého. Napište nám vaše požadavky na výslednou podobu přenosu a společně připravíme řešení, které vás zaujme jak po technické, tak finanční stránce. Přinášíme vám službu na míru vašim požadavkům.

Zkuste to. Jak jinak než online.


ZAJÍMÁ MĚ VÍCE

Více k nahlédnutí zde na UČTE SE ONLINE

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram