Přeskočit na obsah

Virtuální třídy

Interaktivní virtuální třídy představují moderní, účinnou a časově úspornou výuku online, která se hodí pro každou organizaci i jednotlivce. V dnešní době je tato forma vhodná i díky své bezpečnosti pro účastníky kurzu. Využijte naše virtuální třídy pro vaše vzdělávací aktivity online.


Pronájem virtuální třídy

Naše virtuální třídy vám nabízí technické zázemí včetně prostoru pro realizaci online výuky pro vaše klienty. Nemusíte si vytvářet své vlastní studio doma, investovat do vybavení, bát se technických komplikací. Díky tomu se můžete zaměřit jen na to, co je vám blízké a tím je výuka sama. V případě jakýchkoliv technických problémů máte vždy k dispozici svojí technickou podporu.Výuka online – výuka bez rizika

Jste lektor a hledáte způsob jak v dnešní době poskytovat své vzdělávací služby? Nabízíme vám technické zázemí i podporu našich virtuálních učeben. Umíme vám pomoci zrealizovat vaši online výuku. Stačí když si připravíte studijní materiály k online výuce v podporovaných formátech a vše ostatní zařídíme za vás. Pronajměte si naši virtuální místnost na pár hodin anebo na celý den. Pomůžeme vám i s komunikací vaší vzdělávací akce na webových stránkách i sociálních sítích. K dispozici máte balíček služeb, který zajistí vše co je třeba pro úspěšnou realizaci online akce pro vás a vaše klienty.

Naše virtuální třída vám poskytuje jistotu, nikoliv experiment. Přesvědčte se!

Benefity virtuálních tříd 

  • Moderní a interaktivní výuka bez potřeby se kamkoliv přemisťovat
  • Vysoká míra zapojení účastníků pro udržení motivace a pozornosti
  • Úspora času účastníků a nákladů na cestování nebo ubytování
  • Skvělá příležitost pro společnou práci a sdílení informací mezi kolegy – odkudkoliv

Objednejte si virtuální třídu

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram