Přeskočit na obsah

Instruktážní videa

Instruktážní videa představují nástroj, jak efektivně komunikovat pracovní postupy a BOZP rizika na pracovišti novým i stávajícím zaměstnancům. Díky instruktážním videím je možné lépe pochopit předávané informace. Vizuální podoba umožňuje také lépe překonat jazykové bariéry. Pomůžeme vám s tvorbou videa, které bude komunikovat přesně, co potřebujete.


Proč vyplatí investovat do tvorby instruktážních videí

  • Potřebujete představit pracovní postup
  • Upozornit na bezpečnostní rizika na pracovišti
  • Zefektivnit školení BOZP
  • Vylepšit proces adaptace zaměstnanců

Adaptace zaměstnanců efektivně

I vaše firma může usnadnit a zefektivnit adaptaci nových zaměstnanců. Kmenovým zaměstnancům může poskytnout vhled do fungování všech pracovišť a prolomit obavy z možného selhání při přechodu na jiné pracovní zařazení v rámci podniku.

Patří i Vaše firma k těm, jež zaměstnávají agenturní zaměstnance, nebo trpíte větší fluktuací lidí? Pokud ano, jistě řešíte stále dokola, jak rychle a efektivně proškolit nově příchozí zaměstnance. Instruktážní videa by Vám měla s tímto problémem pomoct.

Co můžete očekávat – UKÁZKY

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO NAKLÁDÁNÍ S NEBEZPEČNÝMI ODPADY
BOZP VIDEO LOGISTIKA
PRACOVNÍ POSTUP
REFERENCE – ADAPTAČNÍ VIDEO

Proč instruktážní videa od nás

Jak instruktážní video společně vytváříme

  • Zadání– nejprve je třeba získat od vás základní informace a dozvědět se o vašich představách a přáních. Poté co získáme jasnou představu o vašich potřebách, může ke slovu přijít kreativita a zamyšlení nad způsobem, jak nejlépe oslovit cílovou skupinu
  • Scénář natáčení – vaše požadavky zapracujeme do scénáře, který dostanete ke schválení. Jamile se tak stane, můžeme se pustit do příprav na realizaci natáčení.
  • Produkce videa – je třeba zajistit, aby na den D bylo vše zajištěno. Postupujeme krok za krokem dle scénáře. Jen tak zajistíte, aby se na nic nezapomnělo. Na place se rozestaví světla, zvolí ta správná kompozice záběrů a pustíme se do přerodu konceptu v reálné video.
  • Postprodukce a zpracování – nyní je třeba projít všechen materiál, který v průběhu natáčení vznikl, vybrat z něj ty nejlepší záběry a poskládat je do finální skládačky v kombinaci s hudbou nebo mluveným slovem.
  • Dodání videa – jakmile je vše zpracováno do finální podoby, odesíláme výsledné video do vašeho e-mailu k validaci. Pokud jeho podobu schválíte, končí naše společná produkční část.

Dodání videa do vašich rukou je ale jen nový začátek. Se Studiem LEARN to nemusí být nic složitého. Sdělte nám vaši představu, potřebu a společně najdeme vhodnou formu videa na míru. Naším cílem je vám poskytnout kvalitní služby za dostupné ceny. Takže do čeho se chcete pustit? Spojte se s námi.

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram