Přeskočit na obsah

Tvorba webových stránek

Natočili jste s námi sérii výukových videí a chcete k jejich distribuci využít své vlastní prostředí? Váš stávající web toto řešení neumožňuje anebo webové stránky dosud nemáte? Nevadí. Společně s vámi vytvoříme webové stránky, které umožní přinést váš online kurz přímo k vašim klientům.

Jednostránkový nebo vícestránkový web není problém

Můžete se rozhodnout pro webové stránky, které v krátkosti představí váš online program klientovi a umožní návštěvníkovi registraci prostřednictvím webového formuláře. Po uhrazení platby pak odešlete zákazníkovi pouze přístupové údaje. Anebo si budete přát rozsáhlejší řešení, kde bude prostor i pro další vaše služby. Našim klientům nabízíme realizaci webů na systému WordPress, který umožňuje po krátkém zaškolení zvládnout obsluhu webových stránek s jejich rozvojem i aktualizací svépomocí. Stejně tak můžete vše nechat na nás a my vaše požadavky přivedeme k životu.

Distribuce online kurzu bez starostí

Pro ty, co se nechtějí tvorbě webového obsahu věnovat a přesto potřebují zajistit distribuci svého online výukového programu máme řešení. Umístíme váš kurz na vzdělávací portál UČTE SE ONLINE a zajistíme i samotnou distribuci vzdělávacího obsahu přímo zákazníkům. Vy se nemusíte o nic starat. Z každého prodaného online kurzu vám bude odečten pouze servisní poplatek (umístění kurzu na UČTESEONLINE, LearningHub, promo). Jednou měsíčně dojde k vyúčtování prodeje a výsledná částka vám bude připsána na účet

Pusťe se do toho s námi

Pokud i vy máte co říci a chcete mít svůj online vzdělávací program, jež vám zajistí pasivní příjem, napište nám a dohodneme si schůzku.

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram