Přeskočit na obsah

Business focení

Většina z nás se potřebuje v dnešní době prezentovat. Výsledná kvalita prezentace ovlivňuje náš úspěch. Stejně tak jak společnost a její produkty potřebují kvalitní prezentaci, není tomu jinak s jejich zaměstnanci.


Business fotografie v krásném prostředí

Využijte našich moderních prostor a nechte si i vy udělat kvalitní fotografie, co vás budou prezentovat v profesionálním světě. Ať už se jedná o prezentaci na sociálních sítích LinkedIn, Facebook či Instagram. Fotografie od nás přitáhnou pozornost diváků a budou vás reprezentovat.

Zastavte se u nás na kafíčko a než se nadějete, budete odcházet spokojeni s kvalitním profesionálním výstupem.

Naše nabídka Business focení představuje balíček, který vás bude bavit. Dostanete dobrou kávu, hodinu focení u nás v reprezentativních kancelářských prostorách anebo v ateliéru na Chodově či I. P. Pavlova a výsledek v podobě 5 upravených vámi vybraných fotografií. Úpravu těch dalších si můžete doobjednat za zvýhodněných podmínek.

Proč business focení u nás

Nabízíme vám krásné prostředí, příjemnou atmosféru v blízkosti centra na stanici metra Karlovo náměstí. Letité zkušenosti z oblasti focení jež vám garantují kvalitu výsledku. Pro realizaci používáme jen to nejlepší z nabídky produktů značky Nikon. Takže si můžete dovolit použít dodané fotografie i pro velkoformátový tisk.

Ještě je něco, co vás zajímá a zde nezaznělo. Tak nám napište anebo zavolejte.


CHCI BUSINESS FOTOGRAFIE

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram