Přeskočit na obsah

Nabídka studia Learn

Těší nás, že jste našli chvíli a podívali jste se na námi zaslanou nabídku. Jako malé poděkování jsme tu pro vás připravili zajímavý vzdělávací obsah z naší tvorby. 

Zachovat si pozitivní mysl je určitě základ k jakékoliv naší činnosti a potencionálního úspěchu. O tom není pochyb. Nicméně někdy nám se nám to nedaří.

Přijměte pozvání na stream s Alenou Andršovou pro společnost Gradua, ve kterém se podíváme na to „Jak myslet pozitivně teď a napořád“.

Věříme, že vás inspiruje a poradí jak na to.

Určitě víte, že existuje mnoho taktik a triků z nichž je možné při vyjednávání těžit a které mohou být použity proti nám.
Všichni nějaké známe. Jsou odstupňovány od lží, nadávek a urážek po různé formy někdy i rafinovaného psychologického nátlaku a manipulace.

Nečisté vyjednávací triky jsou ve skutečnosti jednostranné návrhy vyjednávacího postupu, které má jedna ze stran v úmyslu používat při konkrétním vyjednávání.

Pojďte se podívat na jeden z dílů online kurzu s Jiřím Nejedlým.

A do třetice tu máme připraven přístup do  10 dílného kurzu marketingu s 10 živými výzvami.

NAŽIVO s Digitálním studiem LEARN na společných 10 týdnů se zážitkem, jak aplikovat lekce z kurzu Leoše Bárty.

10dílný marketingový kurz „Jak budovat hodnotově a zákaznicky orientovanou firmu“. Pro účastníky výzev REALITY CHECK přístup gratis.

REGISTRUJTE SE  do kurzu.

Věříme, že vás náš dárek zaujme a osloví. Pokud ve vás vyvolá otázky k zamyšlení, tak je to dobře a splnil naše očekávání. 

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram