Přeskočit na obsah

Naše služby

Našim klientům nabízíme technické zázemí a podporu pro realizaci online aktivit. Ať už se jedná o živé přenosy, virtuální třídy nebo tvorbu multimediálního obsahu. Umíme pomoci s online akcemi připravit, naplánovat, podpořit aktivitami na webu a sociálních sítí. Záleží jen na vašich cílech, finančních možnostech a rozhodnutí, který z nabízených balíčků vám nejvíc sedí.


Co vám nabízíme – Multimediální objekty

Podcast

 

Podcast představuje zvukový formát mluveného slova, který se dá stáhnout do chytrého telefonu anebo poslouchat online a zdarma. Oproti klasickému rádiu vám však nabízí možnost vybrat si téma jež vás zajímá. Představuje tedy nástroj pro zachycení mluveného slova řečníka/lektora/speakera, který se věnuje určitému tématu. Hodí se podcast i vám? Více info.

 

Uživatelé Facebooku denně koukají na videa, návštěvnost kanálu Youtube roste každým dnem. Hledají se videa s návody, školením, informacemi apod. Propagace prostřednictvím videa napomáhá prodeji produktů a služeb. Využijte i vy tohoto trendu a nenechte dveře světa online zavřené. Více info.

Video produkce Praha
Video
Virtuální třída pro online výuku
Virtuální třída

 

Interaktivní virtuální třídy představují moderní, účinnou a časově úspornou výuku online, která se hodí pro každou organizaci i jednotlivce. V dnešní době je tato forma vhodná i díky své bezpečnosti pro účastníky kurzu. Využijte naše virtuální třídy pro vaše vzdělávací aktivity online. Více info.

 

Dnešní doba je nakloněna k předávání informací prostřednictvím digitálních médií. Jedním z nich je STREAM. Nástroj živého vysílání, který nabízí mnoho způsobů uplatnění. Ať už se jedná o pracovní videokonference, živé online kurzy anebo rozhovor s inspirativním hostem. Naše studio vám nabízí vše potřebné. Více info.

Studio pro online vysílání
STREAM
Morning talks
Morning talks

 

Hledáte způsob jak pracovat na rozvoji vaší firemní kultury? Zajímají vás možnosti, jak ji rozvíjet a vylepšovat? Nabízíme vám prezenční anebo online formu našeho Morning Talks. Krátké zastavení z každodenní pracovní rutiny, setkání se s kolegy a odborníkem z praxe nad tématem, jež u vás ve firmě rezonuje. Zaujalo vás to a chcete se dozvědět víc? Klikněte zde.

 

Většina z nás se potřebuje v dnešní době prezentovat. Výsledná kvalita prezentace ovlivňuje náš úspěch. Stejně tak jak společnost a její produkty potřebují kvalitní prezentaci, není tomu jinak s jejich zaměstnanci. Využijte našich moderních prostor anebo ateliéru a nechte si i vy udělat kvalitní fotografie, co vás budou prezentovat v profesionálním světě. Ať už se jedná o prezentaci na sociálních sítích LinkedIn, Facebook či Instagram. Fotografie od nás přitáhnou pozornost diváků a budou vás reprezentovat. Více info.

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram