Stream

Dnešní doba je nakloněna k předávání informací prostřednictvím digitálních médií. Jedním z nich je STREAM. Nástroj živého vysílání, který nabízí mnoho způsobů uplatnění. Ať už se jedná o pracovní videokonference, živé online kurzy anebo rozhovory s inspirativními hosty. Naše studio vám nabízí vše potřebné.


STREAM studio Learn

Studio LEARN live – nejrychlejší cesta
k online komunikaci

Chcete komunikovat se svými zaměstnanci roční bilanci výsledků anebo představovat novou firemní strategii. Záleží vám i na vizuálním dojmu? Rádi byste, aby výsledná prezentace byla něco víc než jen schůzka v prostředí MS Teams anebo Zoom? Pak jste tu správně. Pomůžeme vám realizovat živé vysílání přímo na míru vašim požadavkům.Jak může realizace živého vysílání vypadat

Živé vysílání z prostředí Studia Learn je přenášené prostřednictvím kanálu Vimeo. Odkaz na vysílání je zaslán účastníkům na e-mail v předstihu. Vysílání se účastní pouze ty osoby jež mají k dispozici zaslaný odkaz a znají přístupové heslo.

V průběhu vysílání mohou účastníci pokládat dotazy prostřednictvím aplikace Slido. Ta je dostupná skrze webový prohlížeč po přihlášení účastníka. Na konci přenosu je prostor k zodpovězení položených otázek.

Po skončení přenosu je zpracován záznam, který klient obdrží v elektronické podobě pro budoucí použití či zpřístupnění zaměstnancům.

Jak vidíte, v našem studiu to není nic složitého. Pokud si nejste jistí možnostmi, napište nám vaše požadavky na výslednou podobu přenosu a společně připravíme řešení, které vás zaujme jak po technické tak finanční stránce.


Zkuste to i vy – stream pro vás

Nejenže si můžete pronajmout naše studio pro realizaci živého vysílání, ale můžete se stát také jedním z účastníků již probíhající série Gradua STREAM live. Jde o živé vysílání, kde pravidelně připravuje zajímavá témata s odborníky , kteří inspirují a otvírají dveře poznání všem , co se mají touhu rozvíjet.

Pokud se i vy chcete stát účastníky živého vysílání, máte zajímavé téma které rezonuje s dobou anebo tematicky zapadá do osobního a profesního rozvoje, dejte nám vědět!

Všichni, nebo lépe většina z nás, hledáme cestu k vlastnímu uplatnění. Někdo by řekl, ke štěstí, někdo k úspěchu. Co nás spojuje, je snaha stát se někým, kdo našel svoje místo. Někým, kdo přispívá svým dílem, a kdo vládne k tomu odpovídajícími – znalostmi, – dovednostmi a – kompetencemi.

Gradua STREAM live respektuje náš sklon hledat okamžité uspokojení a jednoduchá řešení. Jeho ambice je však mnohem větší. Při poskytnutí užitečného kousku znalostí chce ukázat a demonstrovat, že skutečná a tvrdá práce nás teprve čeká.


Co můžete očekávat – UKÁZKY

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE

Více k nahlédnutí zde na UČTE SE ONLINE